Mój Blog

Logo BlueEden

Akcesoria pogrzebowe

W trakcie pochówku konieczne jest zastosowanie różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych. Dzięki nim możliwe jest nawiązanie do tradycji, religii zmarłego czy jego indywidualnych preferencji za życia. Akcesoria tego typu są niezbędne przede wszystkim w przypadku pochówków religijnych.

W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty, jak np.:

  • różańce,
  • książeczki do nabożeństwa,
  • odzież żałobna,
  • kwiaty pogrzebowe,
  • wieńce pogrzebowe.

Oferujemy produkty wykorzystywane zarówno podczas standardowych pogrzebów, jak i te niezbędne w trakcie kremacji. Wspólnie z klientem ustalamy rodzaj ceremonii, co pomaga nam dobrać odpowiednie akcesoria do jej charakteru.

Oferujemy również wiele innych produktów, które są niezbędne do uroczystego pożegnania bliskiego członka rodziny. Szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego modelu do potrzeb rodziny i preferencji zmarłego, a także charakteru samej ceremonii. Oferujemy produkty wykorzystywane zarówno podczas pogrzebów świeckich, jak i religijnych. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie akcesoria do Państwa potrzeb.

W naszym asortymencie znaleźć można zarówno gotowe wyroby, jak odzież żałobna czy różańce, jak i te tworzone zgodnie z Państwa wizją – mowa tu przede wszystkim o kwiatach. Nasi specjaliści mogą zaproponować opcje najchętniej wybierane przez naszych klientów, a także zaproponować wiązankę lub wieniec zgodny z preferencjami rodziny. Dbamy o to, by ceremonia była uroczysta, a jednocześnie dostosowana do wizji najbliższych dla zmarłego osób.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem.