Mój Blog

Logo BlueEden

Opieka nad grobami – Nowa Wieś Wielka

Oferujemy bieżącą opiekę nad grobami w Nowej Wsi Wielkiej i okolicach. W zakres wykonywanych przez nas czynności wchodzi:

  • sprzątanie grobów – usuwamy z nich rozlany wosk, liście, mech i osad, który gromadzi się na naturalnym kamieniu pod wpływem działania czynników atmosferycznych,
  • składanie kwiatów i wizyty przy dawno nieodwiedzanych grobach – to dobre rozwiązanie dla osób, które mieszkają w innym mieście lub kraju, ale chcą, by grób bliskiego wyglądał na zadbany i często odwiedzany,
  • sprzątanie po pogrzebie – usuwamy zwiędłe kwiaty i porządkujemy pozostałe dekoracje.

Dysponujemy szerokim wyborem akcesoriów pogrzebowych, dzięki czemu klient może samodzielnie wybrać wszelkie dekoracje.

Opieka nad grobami może obejmować zarówno jednorazowe czynności, jak i kompleksowe usługi realizowane przez cały rok, w terminach ustalonych z klientem. Współpracujemy m.in. z rodzinami, które potrzebują kompleksowego wyczyszczenia nagrobka po pogrzebie, w tym usunięcia śmieci, wieców i wiązanek. Szczegóły opieki zawsze ustalamy indywidualnie. Po zakończeniu zlecenia wykonujemy zdjęcie, które jest przesyłane klientowi jako potwierdzenie zrealizowanych prac.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Nowej Wsi Wielkiej i okolic. Obsługujemy wiele cmentarzy w pobliskich miejscowościach. Cena usługi jest wyliczana indywidualnie, na podstawie opcji wybranych przez klienta i lokalizacji.