Mój Blog

Logo BlueEden

Sprzedaż pomników i nagrobków – Nowa Wieś Wielka

Zajmujemy się sprzedażą pomników i nagrobków. Dostarczamy naszym klientom produkty, które pozwalają na udekorowanie grobu w elegancki sposób. Oferujemy przede wszystkim kamienne wyroby w różnych odcieniach, wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych panujących w Polsce. Pomagamy wybrać odpowiedni odcień i stylistykę do preferencji rodziny, a także zmarłego.

Wybór odpowiedniego pomnika lub nagrobka powinien zależeć w dużej mierze od religii, jaką wyznaje dana osoba. Oferujemy zarówno produkty świeckie, bez krzyży i innych elementów chrześcijańskich, jak i te z aniołami czy wizerunkami świętych. Po rozmowie z klientem na temat wiary zmarłego przedstawiamy dostępne opcje i pomagamy zdecydować się na jedną z nich. Prowadzimy też sprzedaż trumien i urn. Dzięki nam mogą Państwo nabyć wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. 

Nasze pomniki i nagrobki to wyroby trwałe, które zachowają estetyczny wygląd nawet po wielu latach narażenia na działanie czynników atmosferycznych. Trzeba jednak pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji – zwłaszcza o usuwaniu liści czy zielonego nalotu. Dzięki temu będą one mogły prezentować się elegancko po upływie długiego czasu.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą pomników i nagrobków w Nowej Wsi Wielkiej, lecz także ich montażem w miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się koniecznością szukania osobnej firmy, która zamontuje zakupiony produkt na cmentarzu.

Zapraszamy do współpracy.