Mój Blog

Logo BlueEden

O nas

4821AD64-E6E0-45B9-B151-BB9946E23D27
C47DE767-0378-4847-8AA5-63060DEB8256(1)
8DF361BF-8E17-427B-BAB0-D2A503F9A5E7
O nas

O Blue Eden

Oddziały naszego zakładu pogrzebowego znajdują się w Złotnikach Kujawskich na ul. Dworcowa 28, oraz w Nowej Wsi Wielkiej na ul. Bydgoskiej 15A (obok sklepu Lewiatan), zajmujemy się organizacją pogrzebów tradycyjnych Katolickich oraz świeckich w Złotnikach Kujawskich, Nowej Wsi Wielkiej, Brzozie, Lisewie Kościelnym, Tucznie i innych okolicznych miejscowościach.

Zespół tworzą młode i silne osoby, którzy potrafią zachować spokój oraz okazać należyty szacunek. W biurze otrzymają Państwo rzetelną pomoc związaną z wszelką dokumentacją, wyborem rodzaju pochówku, oprawy muzycznej czy kwiatów. Wszystko zostaje wyjaśnione przez kompetentną osobę w towarzystwie empatii i spokoju. Na życzenie załatwiamy wszelkie formalności jak: USC, ZUS, KRUS. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Dla osób, które nie mają możliwości pojawienia się osobiście w biurze oferujemy biuro mobile, dojazd do Państwa, bądź zawiezienie do zakładu pogrzebowego. Blue Eden oferuje także międzynarodowy transport zwłok. Kompleksowe sprowadzenie zmarłego z zagranicy wraz z wszelką organizacją dokumentacji zagranicznych oraz w Polsce, tłumaczenie i legalizacja dokumentów.

Posiadamy największy wybór trumien oraz urn w całym województwie Kujawsko-Pomorskim. Do zaoferowania mamy również różańce, książeczki do nabożeństwa, odzież żałobną oraz inne wszelkie potrzebne akcesoria.

Oferujemy przeprowadzenie pogrzebów live dla osób, które nie mają możliwości osobiście uczestniczyć w pożegnaniu zmarłego. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i potrzeby. Zawsze stajemy na wysokości zadania, aby spełnić Państwa oczekiwania i godnie pożegnać osobę zmarłą.