Mój Blog

Logo BlueEden

Transport zwłok – Nowa Wieś Wielka

Oferujemy profesjonalny transport zwłok w Nowej Wsi Wielkiej i okolicach. Dysponujemy karawanami, które pozwalają na przewiezienie trumny. Transportujemy ciała do naszego zakładu, w którym czekają na rozpoczęcie ceremonii, a także do kościoła i na cmentarz. Dysponujemy pozwoleniami umożliwiającymi legalne realizowanie takich przejazdów, a nasi pracownicy są przeszkoleni w kwestii zachowania bezpieczeństwa w trakcie wykonywania zlecenia.

Dbamy o godne traktowanie zmarłego. Uwzględniamy aspekty prawne, wyznaniowe i społeczne. Wszystkie szczegóły realizowanego przewozu ustalamy z rodziną. Jesteśmy punktualnie, jednocześnie pamiętając o poszanowaniu ciała. Realizujemy transport zwłok na terenie Polski i nie tylko. Przewozimy ciała przede wszystkim do naszego zakładu, w którym są przygotowywane do pochówku, a także bezpośrednio na cmentarz. Miejsce odbioru zawsze jest ustalane z klientem.

Transport zwłok to jedna z wielu usług świadczonych przez naszą firmę. Zajmujemy się też załatwianiem formalności pogrzebowych i organizacją całej ceremonii. Dzięki nam nie muszą Państwo martwić się dodatkowymi obowiązkami. Po naszej stronie leżą wszystkie formalności, które realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem i ustaleniami z rodziną zmarłego.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Działamy na terenie miejscowości Nowa Wieś Wielka i w okolicach. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty służymy pomocą.