Mój Blog

Logo BlueEden

Sprzedaż trumien i urn

Prowadzimy sprzedaż trumien i urn. Produkty te są niezbędne podczas każdej ceremonii pogrzebowej. Pozwalają na bezpieczne i uroczyste pochowanie zwłok lub prochów. W naszym asortymencie znaleźć można wiele takich akcesoriów. To eleganckie produkty, które pozwalają na godne pochowanie bliskiej osoby.

Trumny

Oferujemy trumny wykonane z różnych gatunków drewna. To eleganckie wyroby w wersji minimalistycznej oraz z różnego rodzaju zdobieniami. W naszym asortymencie znaleźć można również modele nawiązujące do religii. Są one ozdobione chrześcijańskimi symbolami.

Sprzedajemy trumny w naturalnym odcieniu oraz malowane na jednolity kolor. Pomagamy naszym klientom wybrać odpowiedni model, zgodny z charakterem ceremonii i preferencjami zmarłego. Do trumny są dobierane również wieńce pogrzebowe i inne akcesoria. Dbamy o to, by cały pogrzeb był spójny również pod względem wizualnym. Jest to bowiem ważne wydarzenie dla najbliższej rodziny zmarłego.

Urny

W naszym asortymencie znaleźć można również urny. Są one wykorzystywane w przypadku kremacji, do bezpiecznego przechowania i pochowania prochów. W Polsce urny muszą być złożone na cmentarzu – nie ma możliwości trzymania ich w domu czy rozrzucenia popiołów w dowolnej lokalizacji. Pomagamy dobrać urnę, która będzie pasowała do charakteru uroczystości. Oferujemy zarówno modele minimalistyczne, jak i dekoracyjne.

W naszym zakładzie znajdą Państwo trumny i urny z różnych półek cenowych. Pomożemy wybrać produkt w odpowiedniej cenie.